Úvod » Tréninky / Turnaje » Archiv

Schůze členstva přinesla nejednu novinku

publikováno 27.05.2013 (aktualizováno 23.05.2014)

Dnes v podvečer proběhla ve sportovní hale schůze kosteleckého florbalového klubu. Zhruba dvacet účastníků si vyslechlo celou řadu informací, několik čerstvých novinek, ale i vtipů.

Předseda klubu Jiří Drčka věnoval mnoho času dořešení záležitostí kolem jednotlivých mužstev. Jako první se řešil počet hráčů na soupiskách. Po zhodnocení početních stavů vedoucími týmů se ukázalo, že se u jednotlivých družstev dá očekávat kolem 11-14ti hráčů. Nově se také zopakovalo obsazení postů: hlavním trenérem zůstává Jiří Drčka, který je současně i vedoucím mužstva a kapitánem A týmu. Mužská záloha pak bude pod vedením Viktora Palánka: i Viktor bude současně vedoucím a kapitánem. U juniorů je situace trochu jiná: vedením mužstva byl pověřen Michal Sobecký, kapitán byl volený hráči, kteří si vybrali Jakuba Zatloukala.

Mnohé se řeklo i k některým přesunům v mužstvech. Z A týmu přicházejí 'béčku' na pomoc Jakub Menšík a Jaroslav Bělka, kteří by zde měli dostat ve hře mnohem více prostoru. Zcela nově pak do Kostelce míří hned desítky hráčů: kromě více než poloviny juniorů z Čech pod Kosířem a řady nováčků se partu Jiřího Drčky chystá posílit velké množství hráčů z obou prostějovských klubů; dneškem tento počet pokořil číslo deset. Své bývalé spoluhráče z BOTANICA se například chystá podpořit Petr 'Doli' Doležel, zájem o hru v klubu projevil i Ota 'Komanč' Ježek či Michal Steiner. Do budoucna se však díky mnohým reorganizacím v regionáním florbale dá očekávat ještě více pohybů, a to především směrem do Kostelce.

Samostatnou kapitolou se stali brankáři. Na příští sezonu je jich celkem šest, po dvou do každého mužstva. Konkrétně se jedná o Jana 'Jéňu' Drčku a Jaroslava 'Kance' Dopitu (A tým), Martina 'Blahyse' Blahu s Miroslavem Klimešem (B tým) a nejmladší duo, Jakuba 'Střeliho' Střeláka a Alexandra 'Sašu' Něničku, golmany juniorů. Jéňa byl jako nejzkušenější z výše jmenovaných pověřený vedením svých kolegů a trénováním jejich schopností.

Asi nejvíce prostoru se však věnovalo letní přípravě. Ta začíná v pondělí 3.6. a bude probíhat do poloviny července. Třikrát týdně, v pondělí, ve středu a ve čtvrtek, se všechna mužstva sejdou o půl sedmé v Kostelecké hale. Trénink bude trvat hodinu a půl a kromě běhání a posilovny přinese i oblíbené schody. Nebude chybět fotbal či ježdění na kole. Zhruba v polovině přípravy se pak hráči mohou těšit na soustředění v plumlovském kempu. V srpnu už pak budou probíhat obvyklé treninky - úterní zaměřený spíše na běhání s míčkem a střelbu, čtvrteční spíše na techniku a hru.

DALŠÍ INFORMACE:

- počet rozhodčích - v plánu tři, zájemci se musí domluvit spolu aby nejezdili na zkoušky po jednom

- i během sezony budou po každém treninku schody

- za B tým budou nastupovat hráči A celku jen ve zcela výjimečných případech

- členské příspěvky: 1 000 Kč Junioři, 1 500 Kč B tým

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil Coach | 28.05.2013 14:24
Miso dobre jsi zhodnotil !!!!

Aktualita

Kostelecká rezerva v Hranicích urvala 6b. !
Turnaj v Hranicích 27.9.2015 Dne 27.9.2015 v neděli náš B-tým zajížděl na turnaj do Hranic. Našimi soupeři byli týmy FBC Canibals Lipník a FBŠ ...

Kalendář akcí

« 03 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz