Úvod » B-tým

Kostelecká rezerva v Hranicích urvala 6b. !

publikováno 28.09.2015

Turnaj v Hranicích 27.9.2015

Dne 27.9.2015 v neděli náš B-tým zajížděl na turnaj do Hranic. Našimi soupeři byli týmy FBC Canibals Lipník a FBŠ Teiwaz Hranice B .

První utkání jsme sehráli s Lipníkem. Lipník postoupil taktéž jako my z OL přeboru a tak jsme věděli co zhruba očekávat. Zápas se od začátku vyvíjel podle našich představ, kdy ve druhé minutě načal prvním gólem nové sezony Lipik. Poté jsme už kontrolovali zápas a přidávali další branky. Náš soupeř občas zahrozil, ale v podstatě byl neškodný nebo jejich šance pochytala naše jistota v bráně Střeli.

TJ Sokol Kostelec na Hané – HK B 11 : 1 FBC Canibals Lipník

Branky: Lipovský, Drčka 4, Navrátil, Krychtálek 2, Běhal 2, Zapletal – Symerský

Sestava Kostelce:

Střelák - Ježek, Navrátil, Herink – Drčka, Lipovský, Zapletal, Krychtálek, Běhal

Druhý zápas jsme sehráli s týmem Hranic. Taktéž postoupili s námi z OL přeboru. Tento zápas byl mnohem těžší než ten s Lipníkem. Kvality Hranic byly lepší. Začali jsme dobře, když ve třetí minutě střelil gól Běža. Pak ale začali úřadovat Hranice, když během dvou minut otočili skóre. Ve druhé třetině nejprve zařídil srovnání Drčka a poté převrátil skóre na naši stranu náš MECENÁŠ :D .Třetí třetina už byla v naší režii. Drčka přidal další dva góly a skóre uzavřel na konečných 7:3 Běhal.

TJ Sokol Kostelec na Hané – HK B 7 : 3 FBŠ Teiwaz Hranice B

Branky: Běhal 2, Drčka 4, Zapletal – Hloch, Andrýsek, Haltof

Takže co říct na závěr? Turnaj se povedl 6b. doma takže dobrý základ do dalšího pokračování. Chtěl bych poděkovat klukům za super turnaj a KOSTELEC PI*O !!!!! DK.