Úvod » Junioři » Rozhovory

Rozhovor s kapitánem U19 Kubou Zatloukalem

publikováno 11.06.2013

V dalším rozhovoru vyzpovídáme kapitána kostelecké juniorky, ale také hráče obou mužských celků. Přejděme tedy k otázkám.

Jaké byly tvé začátky v Kostelci?

V Kostelci jsem začal s florbalem asi před čtyřmi roky, když jsem se sem přistěhoval a začal trénovat s místními muži. Zde jsem trénoval po celou dobu, dokud junioři z Čech pod Kosířem nepřestoupili pod Kostelec.

Kam pojedeš v případě, že v jeden zápas bude hrát juniorka, B-tým, kde se počítá s tvojí pomocí a A-tým, kde také máš své místo?

Bylo by to asi velmi težké rozhodování, ale myslím, že by tu hádanku za mě rozluštil někdo jiný. Asi by se rozhodovalo podle počtu hráču a potřeby toho kterého týmu. Ale myslim, že jestli se probojuji do A-týmu a budu za něj stabilně hrávat, tak asi dostane přednost A-tým, který je samozřejmě důležitý. Posledni slovo však bude mít asi trenér Jirka Drčka.

Kterého z tvých nových spoluhráčů považuješ za lídra?

S týmem se teprve pořádně seznamuji, ale podle mě asi lídr bude Adam Herink a Tomáš "Kiri" Kirchner, kteří jsou v týmu od začátku.

Jsi spokojený, že jsi dostal důvěru u hráčů, kteří tě zvolili kapitánem, nebo se spíš bojíš větší zodpovědnosti?

Jsem velmi rád, že mě kluci zvolili kapitánem a že mi věří. Za to jim moc děkuju a v průběhu sezony jim budu chtít ukázat, že si vybrali dobře. Zodpovědnosti se nebojím, nějaké ty zkušenosti už přece jenom mám a věřim, že tým povedu dobře, a že se nám bude dařit.

Jaký je tvůj osobní cíl ve florbale?

Můj osobni cíl je, aby se nám podařilo Kostelecký florbal udržet na dobré cestě na jaké je a třeba ho ještě posunout výš. Jak juniorský tým, tak mužský. Jinak asi taky, aby se mi trochu bodově dařilo.

Uvítal by jsi ještě nějakou posilu do juniorských řad, nebo je tým dost kvalitní na to, aby vzdoroval týmům z ligové špičky?

Věřím, že tým máme kvalitní, ale možná by to ještě nějakou kvalitní posilu chtělo. Třeba zadní řady by chtěly posilnit, protože nemáme moc obranců, ale věřim, že to málo co máme, je dost kvalitní. Já věřím, že když kvalitně potrénujeme a kluci budou chtít a budou chodit, tak máme určitě na to, abychom hráli vyrovnané zapasy i s těmi nejlepšími.

Na jaké příčky budeš chtít juniorku vyhecovat? Mohli by junioři napodobit A-tým v cestě za vysněným postupem?

Jako správný kapitán se budu snažit vyhecovat juniorku k těm nejlepším vykonům a umistěním. Žádnou vysněnou přičku nemám, ale doufám, že kolem toho čtvrtého fleku bychom se mohli pohybovat. A třeba když bude ta správná konstalace hvězd, tak by jsme mohli napodobit A-tým a vyhrát titul.

Někteří říkají, že v budoucnu bude právě náš klub největším v okrese. Myslíš že je to možné?

Pro Kostelecký florbal je to určitě dobře, že se o našem klubu takto mluví. Je to odměna za to, jak dobře svou práci odvadí náš trenér a předseda klubu Jirka Drčka. Už tuto sezonu se Kostelecký florbal hodně rozrostl, a tak doufám, že se v tom bude pokračovat a náš klub třeba jednou opravdu bude největší v okrese.

A poslední trochu oddechová otázka. Máš už kapitánskou pásku, kapitáne? :D

Mam jich několik, ale všechny fotbalové. Takže před sezonou si asi koupím nějakou florbalovou. Ještě uvidím!

Díky za rozhovor.

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Kostelecká rezerva v Hranicích urvala 6b. !
Turnaj v Hranicích 27.9.2015 Dne 27.9.2015 v neděli náš B-tým zajížděl na turnaj do Hranic. Našimi soupeři byli týmy FBC Canibals Lipník a FBŠ ...

Kalendář akcí

« 03 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz