Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Tréninky / Turnaje

Schůze kosteleckých florbalistů. Co se na ní řešilo?

publikováno 19.05.2014 (aktualizováno 21.05.2014)

Při příležitosti konání rozlučky se 17. května konala i schůze florbalového klubu. Řešila se především budoucnost juniorů v Kostelci na Hané. Dalším tématem byla letní příprava, nezapomnělo se ani na povinnost oddílů mít rozhodčí.

17. května se od 15. hodiny scházeli hráči A-týmu, B-týmu a Juniorky do kosteleckého penzionu, aby hromadně shlédli počínání hokejkové reprezentace, následně pořešili příští sezonu a nakonec, aby byla ta "neoficiální část" :-D (B). A teď ke schůzi:
 

Juniorka zůstane, "Céčko" nebude!

Jak už bylo naznačeno, prvním tématem byla budoucnost juniorky, která čítá asi 11+2 hráčů (na příští sezonu) a řešilo se, zda přihlásit juniorku, nebo C-tým, za který by mohly hrát ročníky 95 (bývalí junioři) a starší (všichni muži, při pravidle 2+1 ze soupisky jiného týmu), naopak by ale nemohly hrát mladí talenti narození roku 1998 a dříve (Šmirják, Hruban, Něnička, Zeman). Junioři se shodli, že by raději hráli svoji věkovou kategorii, své poslední slovo všakměl Jirka Drčka. Do středy 21.5. musel Tomáš Hruška, který se o juniory už dlouhodobě stará, sehnat pár dalších hráčů, to se povedlo a tak Kostelec opět přihlásí juniorku!

Hodnocení sezony

Ve svém proslovu pokračoval kapitán a vedoucí A-týmu Jirka Drčka a krátce zhodnotil úspěšnou sezonu, ve které A-tým obhájil bronz a B-tým postoupil do přeboru. Zárovenň pochválil, jak se tým s nestabilní sestavou a s mnohými zraněními dokázal v jarní části prosadit a vybojovat bronz, také pochválil Kubu Střeláka, který musel zaskočit za zraněného Jéňu Drčku a vedl si skvěle, i díky němu je A-tým bronzový. Zároveň Jirka naznačil, že by příští sezona mohla být pro A-tým postupová :-).

Sekretářem klubu zůstává "Kanec" :-)

Jirka se jej krátce zeptal, zda chce pokračovat jako sekretář klubu a Jarda Dopita bez váhání souhlasil a bude tak pokračovat v pozici sekretáře.

Kdo bude rozhodčím?

Důležitým tématem bylo i školení rozhodčích, Kostelec v příští sezoně potřebuje 4 rozhodčí, ti musí projít školením, nabídnout termíny k pískání atd... Teoreticky ale pískat vůbec nemusí... Nikdo se ale nepřihlásil, mezi rozhodčí v příští sezoně se bude počítat Tomáš Hruška, kdo dál? To je neznámé, svůj zájem projevili Honza Čech a Kuba Střelák, nic však jisté není...

Seženeš sponzora - máš to zdarma! ;-)

Jirka také nabádal hráče, zda mají kontakty na nějaké sponzory. Kdo sežene klubu sponzora, který dá alespoň 5000 Kč ročně, ten nebude platit členské příspěvky!

Členské příspěvky

Ty zůstavají stejné jako letos, tedy 1000 Kč + 500 licence ČFbU, tréninky budou od příští sezony součástí členských příspěvků, respektive Jirka zajistil halu zdarma. Členské příspěvky musí být vybrané do začátku srpna!!!! 1500 Kč je ubohá cena oproti jiným celkům, kde platí 3x, i 5x víc jak u nás! Nesmí se stát, že někteří jedinci budou mít zaplaceno až v lednu!!! 

Letní příprava

Stejně jako loni bude letní příprava probíhat od začátku června a to v pondělí, středu a čtvrtek, vždy od půl sedmé do osmi. Fyzická příprava by měla trvat do poloviny července. Zaměřená bude především na dynamiku a na sílu. V srpnu se už půjde do haly (úterý, čtvrtek). Hitem přípravy bude Kostelecký lutovní pohár, a pohár ČFbU!

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Aktualita

Kostelecká rezerva v Hranicích urvala 6b. !
Turnaj v Hranicích 27.9.2015 Dne 27.9.2015 v neděli náš B-tým zajížděl na turnaj do Hranic. Našimi soupeři byli týmy FBC Canibals Lipník a FBŠ ...

Kalendář akcí

« 03 / 2023 »
Po Út St Čt So Ne
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery