Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Junioři

Junioři v Přerově nestačili ani na jednoho ze soupeřů.

publikováno 19.10.2014

Osm statečných s jedním brankářem se vydali do Přerova bez svého vedoucího a odvezli si domů místo bodů pěknou lekci branek ve své síti.

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 3
TEMPISH FBS Olomouc 9

Góly Kostelce: 7. Roba (Hruban), 16. Zettel (Čech), 19. Roba (Zettel)

V prvním zápase jsme narazili na olomoucký celek netající se postupovými ambicemi. Zápas nevypadal až tak strašně, ale úvod zápasu jsme absolutně zaspali, když jsme první třetinu prohráli 1:5. Ve druhé třetině se obraz hry výrazně zlepšil, střely olomouckých šli mimo bránu a nebo je chytal Kuba Střelák, naopak v útoku jsme dali dva góly a druhou třetinu jsme vyhráli 2:0. Třetí třetina taky byla celkem v klidu až na její závěr, kdy jsme ještě v naší přesilovce inkasovali 2 nesmyslné góly. Olomouc tak zaslouženě vyhrála.

SK K2 Sportcentrum Prostějov 8
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 0

Góly Kostelce: Syntax ERROR

V druhém klání mohli diváci (že jich bylo...) vidět okresní derby. V první minutě jako vždy jsme dostali 2 góly a pak se hra zlepšila a byl to vyrovnaný zápas. Druhá třetina byla ještě dobrá, dokud jsme netekli 3:0. Pak už to šlo z kopce. Následovalo několik vyloučení. Se vší úctou k rozhodčím by bylo lepší, kdyby určité přestupky pískali na obou stranách stejně, ale co už.

Sestava: Střelák - Zatloukal (C), Hruban, Čech - Roba, Hruška, Brzobohatý, Zettel, Löffler

Komentář trenéra: Dostali jsme pěknou lekci, ale takhle to bude chodit i nadále, pokud budeme jezdit jak blbci se čtyřma míčkama a především bez vedoucího. Další zápasy čekají juniory 23.11. v Hranicích na Moravě. Do té doby máme spoustu času na zlepšení! Chtěl bych ale vyzvdvihnout výkon Pupika, který zahrál opravdu skvěle, škoda jen, že si připsal jeden bodík, hrál opravdu skvělě! Také bych chtěl pochválit výkon vedoucího pana Kance, který se nemohl turnaje zúčastnit, z důvodu konání okresního přeboru ve fotbale v Čechách pod Kosířem :-D. Doufám, že se mu zadařilo!!!