Úvod » A-tým

Výjezd do Stonavy vyšel bodově naprázdno

publikováno 19.10.2014 (aktualizováno 22.10.2014)

Další turnaj absolovovalo "áčko" v sobotu 18. října ve Stonavě. Na programu byly zápasy s domácí Stonavou a regionálním rivalem SK K2 Sportcentrum Prostějov. Vzhledem k absenci několika klíčových hráčů včetně golmana by byl bodový zisk z tohoto turnaje příjemným překvapením. To se však nakonec nekonalo.

SK Stonava - TJ Sokol Kostelec na Hané-HK  10:8 (1:3, 8:2, 1:3)

Branky Kostelce: Drčka 2, Sedláček 2, Krychtálek, Mlčoch, Ježek, Milar

Kostelečtí vlétli do zápasu jako uragán a hned v úvodu se dostali do vedení 3:0. S postupem času se však domácí dostávali stále více do hry a získávali převahu. Ve druhé třetině provedli dokonalý obrat a zdálo se, že je po zápase. Šňůra slepených gólů Kostelce v závěru zápasu ale dokázala zápas ještě zdramatizovat. Kostelečtí snížili na rozdíl jediné branky, ovšem snaha o vyrovnání vzala za své, když soupeř proměnil svoje trestné střílení a pečetil tak na konečných 10:8.

TJ Sokol Kostelec na Hané-HK - SK K2 Sportcentrum Prostějov  2:7 (1:2, 1:2, 0:3)

Branky Kostelce:  Mlčoch, Drčka

Derby bylo od začátku spíše boj. Soupeř potvrdil ambice a dostal se brzy do vedení 2:0. Kostelec ještě stihnul srovnat stav, ale Prostějov v půlce zápasu opět odskočil na 2:4. Do této doby bylo k vidění několik příležitostí kosteleckých, které je mohly dostat zpět do zápasu, ale golman Mikláš v těchto chvílích svůj tým podržel. Od půlky zápasu už oslabená kostelecká squdra začala trošku "tahat nohy" a bylo docela patrné, že na straně soupeře je v ten den větší kvalita a hlavně kvantita. Kostelec se pokusil dohrát se ctí a zkorigovat skóre, což ovšem golmani "eskáčka" několika výbornými zásahy odmítli.

Sestava Kostelce: Dopita - Ježek, Skopal, Steiner - Jiří Drčka, Mlčoch, Doležel - Milar, Krychtálek, Sedláček.

Další turnaj je na programu 8. listopadu, a to na domácí půdě v Kostelci. Zde domácí plejeři změří síly s celky FBC Fat Pipe Mohelnice a .1. FBK Rožnov p/R B.

Tabulka soutěže: