Úvod » Junioři

Junioři si opět z Hranic body nepřivezli.

publikováno 23.11.2014 (aktualizováno 27.11.2014)

23.11. se ve Sportovním centru Naparia v Hranicích na Moravě konal další turnaj juniorské ligy, kam junioři odjeli v tradičním počtu čítajícím 8 hráčů do pole.

TEMPISH FBS Olomouc 14
TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 3

V prvním zápase nás nečekalo nic jednoduchého. Na první třetinu se ještě dalo dívat, když skončila "jen" 0:1. Ve druhé periodě už to bylo horší, když jsme dostali 9 párků. Pak se dokonce míčky v síti objevili i v olomoucké bráně, když hattrickem se "blýskl" Míša Navrátil.

TJ Sokol Kostelec na Hané - HK 0
FBC ZŠ Uničov 5

Další zápas byl dle předpokladů vyrovnanější, v první třetině soupeři z Uničova nasřelili tři tyče, my jen jednu, oni však jednu z šancí proměnili v gól. Kluci se sice vykašlali na naprosto nesmyslné pokyny "trenéra" jabka, ovšem ani to na body nestačilo - ve druhé třetině jsme si opět prohráli zápas :-D

Další turnaj odehrají junioři 7.12. v Olomouci, kdy se utkají s Teiwazem Hranice a v přímém souboji o 4. místo se Spartakem Přerov. Pokud pojedeme v plné sestavě, tak můžeme počítat s úplně jinými zápasy než dnes, ale v osmi lidech to skutečně nepůjde... Abych ale jen nekritizoval - ve druhém zápase jsme se rozhodli udělat jednu změnu, kdy jsme Sašu jako druhého golmana dali do pole a točili jsme tak dva kompletní útoky, což bylo super, Saša odehrál dobré utkání, ale naše souhra a chyby v obraně se staly klíčové.

Sestava z dnešního turnaje:

1. zápas: Něnička (Střelák - golmani se hodněkrát v zápase vystřídali) - Šmirják, Čech, Brzobohatý - Hruška (C), Navrátil, Brázdil, Löffler, Zeman

2. zápas: Střelák - Šmirják, Čech, Brzobohatý - Hruška (C), Brázdil, Něnička, Navrátil, Löffler, Zeman

- přidáno až po Střeliho komentáři:

A samozřejmě nesmím opomenout vynikající výkon Kuby Střeláka, i Saši Něničky, kteří čarovali v naší bráně, ač se jim nepodařilo zabránit kanonádě. Zejména Kuba Střelák si zaslouží uznání za chycený nájezd za stavu 0:1 v 1. třetině zápasu s FBS, díky kterému držel šance Kosteleckých na zvrat :-D