Turnaj v Hranicích 24.1. 2015

publikováno 25.01.2015

B chasníci vyloupili Hranice

Kostelečtí „B“ chasníci  v Hranicích

TJ SOKOL Kostelec na Hané „B“ -  FBŠ Teiwaz Orel Hranice „B“    8:6                                                 (2:1, 5:1, 1:4)

Sestava Kostlece:  M. Bláha

L.Soldán, M.Steiner, J. Bělka, R.Navrátil

T. Zapletal, O. Mlčoch, D. Krychtálek,

V.Palánek J. Lipovský, J.Drčka

Branky:  6., 20. a 22. min. T. Zapletal (L.Soldán, D.Krychtálek, O.Mlčoch)

12. a 29.min. O. Mlčoch (T.Zapletal, D.Krychtálek)

18 .min. J. Drčka (V.Palánek)

20 .min. J. Lipovský (V.Palánek)

24 .min. D. Krychtálek (O. Mlčoch)

Rozhodčí : Kubáč, Krčmář

Diváci:  10

Po první vyrovnané, ale dosti nervózní třetině přišla naše super druhá třetina a zdálo se být rozhodnuto. Jenže to bychom nesměli být mi, abychom soupeři neposkytli šanci na návrat do zápasu. My se pořád tlačili před soupeřovu branku ve snaze dát mu desítku, což se nepovedlo a naopak hraničtí trestali každou naši chybičku gólem a to i díky ztuhlému Blážovi (ve druhé třetině na něj šla jen jedna střela)…J

Utkání pro nás nakonec dopadlo dobře, ale bylo poznamenáno dvěmi nepříjemnými momenty, hned v první třetině schytal Lippik úder loktem do obličeje, naštěstí po krátkém ošetření mohl pokačovat dál. Druhý moment s daleko horšími následky přišel ve třetí třetině, kdy po likvidačním faulu hranického hráče č. 7 musel ze zápasu odstoupit Dava. S pravým kolenem, které měl po pár minutách pořádně oteklé skončil v prostějovské nemocnici. Dle prvních vyšetření měl štěstí v neštěstí a je velká šance, že bude do příštího B turnaje fit.

FBC Cannibals Lipník    -  TJ SOKOL Kostelec na Hané „B“      4:7                                                 (0:2, 4:3, 0:2)

L.Soldán, M.Steiner, J. Bělka

T. Zapletal, O. Mlčoch, J.Drčka

V.Palánek, J. Lipovský, R. Navrátil

Branky:  1.min.  L.Soldán

11. a 23. min. T.Zapletal  (na obě J.Drčka)

16. min. V. Palánek

21. min. M.Steiner (V.Palánek)

27. min.  O. Mlčoch (J.Drčka)

30. min. R. Navrátil (M. Blaha)

Diváci:  0

Vítězství zasloužené, zápas nehezký, ale hraje se o body a ty máme my…

První dnešní zápas byl přímým soubojem o vedoucí pozici naši soutěže. Náboj, který toto utkání  mělo tomu  odpovídal. A povedlo se! Ve druhém jsme měli povinnost potvrdit pozici lídra. I to jsme nakonec po utrápeném výkonu zvládli a tak se na domácím turnaji 22.2. 2015 představíme před domácím publikem v roli vedoucího celku. Snad naše věrné fanoušky nezklameme a získáme do tabulky dalších důležitých 9 bodů!!!